Typy na mecz: Legia – Bodo/Glimt, Liga Mistrzów

Liga Mistrzów: Legia Warszawa – Bodo/Glimt

Mistrz Polski po raz kolejny rozpoczyna walkę o upragnioną Ligę Mistrzów. Prezentujemy typy na mecz oraz krótką analizę. Legia wygrała pierwszy mecz wyjazdowy i teraz na własnym boisku musi tylko dopełnić formalności by awansować do kolejnej rundy. Przeciwnikiem jest dość nieoczekiwany mistrz Norwegii, drużyna Bodo/Glimt.

Trzeba przyznać, że zwycięstwo w pierwszym spotkaniu ułatwiło Legii walkę o awans. Co więcej dobra gra pozwala mieć nadzieję, że Legia awansuje do kolejnej rundy gdzie zmierzy się z teoretycznie słabszym przeciwnikiem, drużyną mistrza Estonii, Flora. Kurs na wygraną Legii wydaje się być atrakcyjny i wynosi 2,10. Drużyna pokazała w pierwszym meczu, że solidnie przepracowała okres przygotowawczy a nowi zawodnicy mogą okazać się istotnym wzmocnieniem składu. Dodatkowo trener Michniewicz sprawia wrażenie, że ma plan na budowę tej drużyny. Kurs na awans Legii jest bardzo niski, wynosi 1,18.

Drużyna z Norwegii zagra osłabiona brakiem Konradsena, zawodnika ukaranego dwoma żółtymi kartkami w pierwszym spotkaniu. Bodo/Glimt jest też na innym etapie niż Legia, oni są w trakcie sezonu ligowego, zajmują drugie miejsce po 13 kolejkach. Natomiast Legia zmagania ligowe rozpoczyna w przyszły weekend.

Pierwszy mecz był w miarę brutalny, sędzia pokazał w sumie 6 żółtych kartek. Obstawiamy, że w tym meczu będzie podobnie, z każdą minutą drużyna Bodo/Glimt będzie oddalała się od awansu, więc będą grali coraz bardziej agresywnie. Nie obstawiamy ilości goli ze względu na trudność oceny w meczu rewanżowym przy takim wyniku z pierwszego meczu. Legii do awansu wystarczy remis 0:0 a mecz może się różnie potoczyć. Kurs na powyżej 2,5 goli jest 1,55 – to zbyt nisko by ryzykować.

Mamy nadzieje, że prezentowane typy na ten mecz okażą się trafne a Legia udanie rozpocznie przygodę z Ligą Mistrzów. Do awansu do upragnionej fazy grupowej jeszcze pozostaną trzy rundy a w każdej przeciwnik będzie teoretycznie silniejszy. Liczymy na emocje i dobrą zabawę.

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. 4 lipca, 2022

    […] bardzo niski. Dlatego rezygnujemy z obstawiania meczy z udziałem drużyn: Malmoe, Ludogorets czy Bodo/Glimt. Z założenia nie obstawiamy meczy o tak niskich kursach. Uważamy, że korzystniej jest wybrać […]