Typy na niedziele, Fortuna 1 Liga.

Typy na niedziele, w związku z meczami reprezentacyjnymi rozgrywki ligowe mają przerwę. Dlatego przedstawiamy typy na niedzielne mecze Fortuna 1 Ligi. Rozegrane są trzy meczy a poniżej przedstawiamy typ na każdy z meczy. Rozgrywki na zapleczu Ekstraklasy stają się coraz bardziej emocjonujące a na awans do najwyższej klasy ligowej walczy kilka drużyn. Zapraszamy do obstawiania.

Zagłębie Sosnowiec – Resovia Rzeszów

Jest to mecz drużyn, którym bliżej do walki o utrzymanie niż o awans. W tabeli dzieli je punkt, a Resovia ma tylko punkt przewagi od miejsca spadkowego. Zagłębie w zeszłym sezonie do ostatniej kolejki nie było pewne pozostanie w lidze i teraz zapowiada się podobnie. Resovia natomiast w miarę obiecująco rozpoczęła sezon, jednak ostatnie mecze to trzy porażki z rzędu. Dla obu drużyn zwycięstwo pozwoliło by na jakiś czas oddalić się od strefy spadkowej, więc spodziewamy się wyrównanego meczu i obstawiamy, że spotkanie zakończy się podziałem punktów. Kurs na remis to 3,30

Sandecja Nowy Sącz – Miedź Legnica

To spotkanie drużyn, które walczą o awans. Sandecja ostatnio oprócz porażki z ŁKSem odnotowała trzy skromne wygrane. Miedź zaliczyła wpadkę przegrywając z Stomilem aż 0:3. Po za tym raczej solidna postawa. Bukmacherzy wyżej oceniają szanse Miedzi, my z kolei spodziewamy się wyrównanego meczu więc bardziej opłacalne jest zagranie na Sandecję. Kurs wynosi 3,30.

Widzew Łódź – GKS Jastrzębie

Co tu wiele mówić, mecz lidera z ostatnią drużyną. Widzew na własnym stadionie jest niepokonany z kompletem zwycięstw. GKS z drugiej strony na wyjeździe jeszcze w tym sezonie nie wygrało. Kurs na Widzew jest niski, wynosi 1,35. Widzew w lidze jest niepokonany już od siedmiu kolejek, a ostatnie trzy mecze to trzy zwycięstwa. Jeśli chcą myśleć o awansie na poważnie, to wygranie takiego meczu to obowiązek.

Typy na niedziele, Fortuna 1 Liga.

Mamy zatem trzy mecze i trzy typy. Remis w pierwszym meczu o kursie 3,30. Taki sam kurs na Sandecję w drugim meczu i na koniec Widzew o kursie 1,35. Można też pokombinować i wybrać jeden z dwóch pierwszych typów i dołożyć Widzew na podbicie kursu. Zapraszamy do obstawiania.

Możesz również polubić…