Typy na piątek, obstawiamy PKO BP Ekstraklasę

Przedstawiamy typy na piątek. Wybraliśmy oba jutrzejsze mecze polskiej ligi. To tylko dwa typy więc obstawiamy kupon AKO o kursie 3,82. To już trzynasta kolejka, więc możemy z większym prawdopodobieństwem oszacować szansę poszczególnych drużyn. Proponujemy zakład za 50 zł a możliwa wygrana to 168 zł.

Typy na piątek

Pierwszy mecz to spotkanie pomiędzy Cracovią Kraków a Radomiakiem Radom. Gospodarze po bardzo słabym początku sezonu zaczynają grać coraz lepiej. Radomiak zaczął w miarę dobrze, potem był kryzys więc trudniej określić w jakiej formie są teraz. Obie drużyny sąsiadują w tabeli a Cracovia ma punkt więcej. Radomiak w meczach wyjazdowych w tym sezonie jeszcze nie wygrał, bilans to cztery remisy i dwie porażki. W ostatnich pięciu meczach Cracovia nie przegrała, a Radomiak odniósł tylko jedno zwycięstwo z najsłabszą drużyną ligi. Faworytem zatem są gospodarze i tak obstawiamy. Cracovia wykorzysta atut własnego boiska, gdzie zdobywa ostatnio minimum dwie bramki i pokona Radomiaka, który na wyjazdach prezentuje się słabo. Kurs na wygraną gospodarzy to 2,20

Drugi jutrzejszy mecz to starcie aktualnego lidera, Lecha Poznań, który uda się na trudny teren w Mielcu. Spotkanie Stal – Lech zapowiada się ciekawie ze względu na aktualną formę obu drużyn. Na papierze oraz na pierwszy rzut oka Lech może wydawać się zdecydowanym faworytem. Jednak w zeszłym sezonie to Stal raz wygrała a raz był remis. Lech wygrał ostatnie trzy mecze w lidze, jest liderem i ma tylko jedną porażkę. Stal natomiast jest w środku tabeli z taką samą ilością zwycięstw, porażek oraz remisów. Jednak większość punktów Stal zdobywa u siebie, a Lech na wyjazdach nie jest już tak skuteczny jak na własnym boisku. Uważamy, że ty na Lech jest troszkę bardziej ryzykowny niż typ na ilość goli. Dlatego obstawiamy OVER 2,5 po kursie 1,74.

Możesz również polubić…