Typy na remisy w Lidze Mistrzów.

Przedstawiamy typy remisy w meczach Ligi Mistrzów. Już w najbliższy wtorek i środek zostanie rozegrana druga kolejka tych rozgrywek. Poprzednia runda przyniosła kilka niespodzianek oraz zaskakujących wyników. Teraz też kilka meczy zapowiada się bardzo interesująco. Postanowiliśmy wytypować cztery mecze, które mają największe szansę na remis. Nie gramy tym razem kuponu, tylko przedstawiamy cztery typy na remisy w meczach Ligi Mistrzów.

PSG – Manchester City, typ: remis

Mecz, który śmiało można oczekiwać w finale tych rozgrywek. Los sprawił, że drużyny te grają razem już w fazie grupowej. W pierwszej kolejce Manchester City urządził sobie festiwal strzelecki i wygrał swój mecz 6:3. PSG dość nieoczekiwanie tylko zremisował z niżej notowaną drużyną z Belgii. Także to City jest w lepszym położeniu przed tym meczem. PSG u siebie zagra o zwycięstwo po stracie punktów w poprzednim meczu. Jednak przeciwnik jest niezwykle trudny i łatwo się nie podda. Nie oczekujemy wielu goli w tym meczu, typujemy 0:0 lub 1:1

AC Milan – Atletico Madryt, typ: remis

Kolejny interesujący i wyrównany mecz z wtorku, to spotkanie Milanu i Atletico. W poprzednim meczu Milan po emocjonującym meczu uległ Liverpoolowi natomiast Atletico bezbramkowo zremisowało z Porto. W tym meczu Milan na własnym stadionie zagra ostrożnie, mając na uwadze, że ewentualna porażka mocno skomplikuje im kwestię awansu. Atletico przechodzi obecnie mały kryzys. Gra jest słaba i są problemy ze zdobywaniem goli. Dlatego też typujemy 0:0 lub 1:1.

Wolfsburg – Sevilla, typ: remis

Z meczy środowych typujemy pojedynek niemiecko – hiszpański jako kandydat do remisu. Jest to mecz w grupie, w której w poprzedniej kolejce padły dwa remisy. Podobnie wygląda ten mecz. Na papierze silniejszą drużyną wydaje się Sevilla, która jednak zdecydowanie silniejsza jest na własnym boisku. Wolfsburg w takich meczach jak ten będzie chciał wykorzystać atut własnego boiska. My jednak obstawiamy, że mecz zakończy się remisem 1:1 lub 2:2.

Benfica – Barcelona, typ: remis

Drugi mecz Barcelony w tych rozgrywkach to wyjazd do Lizbony. W pierwszym meczu po porażce 0:3 na własnym boisku Barcelona będzie chciała zmazać fatalne wrażenie z pierwszego spotkania. Benfica jednak łatwo się nie podda i na własnym boisku zagra otwarcie i mecz powinien być wyrównany z wieloma okazjami do zdobycia gola i co za tym idzie kilkoma golami. Podobnie typujemy remis 1:1 lub 2:2.

Typy na remisy w meczach Ligi Mistrzów

Przedstawiamy cztery mecze, w których obstawiamy remis. W poprzedniej kolejce tylko sześć meczy zakończyło się podziałem punktów. Myślimy, że teraz będzie więcej takich meczy. W meczach Ligi Mistrzów do remisów dochodzi dość często, dlatego polecamy ten rodzaj zakładu. Możemy zwiększyć nasze szanse obstawiając remis do przerwy, oczywiście z niższym kursem. Zwiększyć kurs możemy zawierając zakład remis i obie drużyny strzelą gola.

Możesz również polubić…