Typy na weekend. Analiza meczu Norwich – Leicester.

typy na weekend

Wybraliśmy ciekawy mecz i prezentujemy różne typy na weekend. Obstawiamy to wygra mecz, kto będzie prowadził do przerwy. Typujemy też ilość goli oraz dokładny wynik. Nie było łatwo wybrać jeden mecz z weekendu do analizy, wiele interesujących meczy jest planowanych, jednak wybraliśmy mecz drużyny, której trafnie wytypowaliśmy wynik w analizie meczu ostatniej kolejki. Leicester zgodnie z naszymi przewidywaniami przegrało a w meczu było ponad 2,5 bramki. Teraz kolejny mecz wyjazdowy, tym razem z dużo łatwiejszym przeciwnikiem.

Kursy na mecz: Norwich City – Leciester City

Bukmacherzy uznają Leicester jako faworytów meczu, kurs na wygraną to 1,85. Natomiast kurs na wygraną gospodarzy to 4,05. Kurs na remis wynosi natomiast 3,55. Kurs na ilość goli wynosi 1,75 jeśli obstawiamy powyżej 2,5 gola i 2,05 jeśli poniżej.

Ostatnie mecze pomiędzy Norwich City – Leicester City

Drużyny te nie grały ze sobą w zeszłym sezonie ponieważ Norwich grało na zapleczu Premier League. Wcześniejsze mecze z roku 2019 czy 2015 mają więc małe znaczenie. Norwich pewnie wygrało Championship w zeszłym sezonie i można powiedzieć, że mieli pecha z kalendarzem w tym sezonie. Pierwsze mecze sezonu to pojedynki z gigantami: Liverpoolem oraz Manchesterem City. Oba mecze przegrane, bez strzelonej bramki. Trzeci mecz sezonu z kolejnym silnym rywalem walczącym o europejskie puchary. Leicester udanie rozpoczęło sezon od wygrania Pucharu Wspólnoty oraz wygraniu pierwszego meczu w sezonie. Natomiast druga kolejka to wyraźna porażka z West Ham.

Przewidywane składy

Norwich City: Krul – Williams, Gibson, Hanley, Aarons – Rupp, McLean, Gilmour – Tzolis, Pukki, Cantwell

Leicester: Schmeichel – Pereira, Amartey, Söyüncü, Castagne– Tielemans, Ndidi – Barnes, Maddison, Albrighton- Vardy

Norwich zagra w ustawieniu 4-3-3. W meczu nie zagrają Byram i Płacheta. Natomiast w Leicester lista nieobecnych jest dłuższa, trener ustawi zespół w formacji 4-2-3-1 bez Pereza zawieszonego za czerwoną kartkę w poprzednim meczu. Dodatkowo nie zagrają jeszcze: Bertrand, Evans, Fofana, Justin, Mendy i Vestergaard.

Typy na weekend w meczu Norwich – Leicester

Obstawiamy zwycięstwo Leicester po kursie 1,80. Jeśli chcielibyśmy przewidzieć dokładnie to obstawilibyśmy wygraną w obu połowach a kurs wtedy rośnie do 2,75. Typujemy też ilość goli powyżej 2,5. Możemy też zagrać, że obie drużyny strzelą po kursie 1,70. Łącząc te typy możemy obstawić wygraną Leicester z ilością goli, kurs dalej rośnie do 2,70. Zabawimy się też w typowanie dokładnego wyniku: 1:2.

Możesz również polubić…