Warta Poznań – Wisła Płock, Jagiellonia – Widzew. Typy na piątek.

Warta Poznań podejmie Wisłę Płock a Jagiellonia zmierzy się z Widzewem. Te mecze już w najbliższy piątek. Ekstraklasa zaczyna drugą kolejkę, więc możemy już o każdą drużynę ocenić. Analiza po jednym meczu nie jest oczywiście do końca skuteczna. Spróbujemy jednak przedstawić najciekawsze typy z oferty bukmachera Betcris. Jednocześnie zachęcamy do rejestracji i obstawiania.

Warta Poznań – Wisła Płock, analiza meczu

Warta Poznań

Warta Poznańw pierwszej kolejce grała wyjazdowy mecz z Rakowem Częstochowa. Mimo porażki 1:0 drużyna z Poznania momentami prezentowała się bardzo dobrze na tle silniejszego rywala i nie wiele brała by mecz zakończył się podziałem punktów. W przerwie między sezonami w drużynie nie oglądaliśmy rewolucji transferowej, warto wspomnieć że drużynę opuścił Łukasz Trałka. Ostatni mecz Warty z Wisłą odbył się w maju i Warta wygrała zdecydowanie 3:0 w meczu wyjazdowym. Wisła Płock w pierwszym meczu sezonu dość niespodziewanie, łatwo wygrała z Lechią 3:0 i została pierwszym liderem rozgrywek. Wisła w przerwie wzmocniła skład kilkoma ciekawymi transferami i w pierwszym meczu widzieliśmy efekt. Bukmacherzy w tym meczu w roli faworyta widzę gospodarzy, a kurs na Betcris to 2,45 oraz 3,05 na Wisłę. Uważamy że Warta ma szansę na wygraną i przy takim kursie warto spróbować. Jeśli obstawimy na wygraną Warty oraz obie drużyny strzelą to kurs wyniesie 5,20.

Jagiellonia Białystok – Widzew Łódź, analiza meczu

Jagiellonia - Widzew

W drugim piątkowym meczu Jagiellonia Białystok zmierzy się na własnym boisku z Widzewem. Jagiellonia straciła kilku zawodników a kibice czekają na nowe twarze w zespole. W pierwszym meczu drużyna pewnie pokonała Piasta Gliwice. Widzew po dziewięciu latach wraca do Ekstraklasy. W pierwszym meczu wyjazdowym przegrali dwa do jednego z Pogonią Szczecin. Do Widzew dołączyło kilku ciekawych zawodników, warto przyglądać się jak ten projekt będzie się realizował w dalszej części sezonu. W tym meczu widzimy potencjał na remis. Jagiellonia często miewa problemy z utrzymaniem formy przez kilka meczy, Widzew zaprezentował się solidnie z silnym rywalem. Kurs na remis to 3,47. Innym ciekawym zagraniem może być BTTS po kursie 1,73 ewentualnie liczba goli powyżej 2,5 po kursie 1,89.

Możesz również polubić…