Wraca Ekstraklasa, obstawiamy ilość goli

Wraca Ekstraklasa, polska liga po przerwie zimowej wznawia rozgrywki. Po prawie dwumiesięcznej przerwie oraz licznych transferach trudno będzie ocenić w jakiej formie są poszczególne drużyny. Potrzeba kilka meczy, by drużyny odzyskały rytm meczowy a nowi zawodnicy wkomponowali się w skład. Dlatego też obstawiamy ilość goli zamiast typować wyniki.

Wraca Ekstraklasa, obstawiamy ilość goli

Zaczynamy od sobotniego meczu pomiędzy Piastem Gliwice a Pogonią Szczecin. Mecz zapowiada się ciekawie, Piast dokonał ciekawych transferów a Pogoń straciła jednego z najlepszych zawodników. Mecze pomiędzy tymi drużynami są zwykle bardzo wyrównane, a zwycięzca najczęściej wygrywa różnica jednej bramki. Typujemy poniżej 2,5 gola a kurs na taki zakład to 1,80.

W meczu pomiędzy Lechią Gdańsk a Śląskiem Wrocław obstawiamy BTTS, czyli że obie drużyny strzelą gola. Kurs na taki zakład to 1,60. Śląsk przegrał trzy ostatnie mecze i stracił dystans do czołówki. Ten mecz będzie więc okazją by odmienić sytuacje. Lechia łatwo i bez walki się nie podda, dlatego liczymy na gole obu ekip.

Mecz Warta Poznań z Górnikiem Łęczna nie zapowiada się interesująco. Spodziewamy się dość nudnego meczu i wielu goli możemy się nie doczekać. Obstawiamy poniżej 2,5 gola a kurs wynosi 1,60. Ostatni już mecz jaki obstawiamy to Raków Częstochowa z Wisłą Kraków. Ostatnie dwa mecze tych drużyn kończyły się wynikami 2:1. Teraz też liczymy na minimum trzy gole a kurs na ilość goli powyżej 2,5 wynosi 1,80.

Możesz również polubić…